Контакти

Головна > Контакти

// 01. //

Замовлення 

Будь ласка ознайомтесь.

Terms & Conditionsprivacy policycustomers supportfaq

Ми прагнемо надати найкращий сервіс для наших клієнтів та обробляти всі замовлення якомога швидше. Купуючи двері онлайн, Ви автоматично погоджуєтеся з наступними умовами:

01. Усі замовлення, розміщені на цьому веб-сайті, повинні бути оплачені повністю, перш ніж вони будуть відправлені нашою компанією або нашими партнерами.

02. Усі товари повинні бути перевірені при доставці, а будь-які пошкодження повинні бути негайно повідомлені продавцеві.

03. Продавець залишає за собою право скасувати будь-яке замовлення у зв'язку з проблемами оплати або іншими непередбачуваними обставинами.

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших фахівців. Для цього заповніть контактну форму та напишіть своє питання. Представники компанії нададуть відповідь якомога швидше. Також, ви можете зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним способом.

Дякуємо за звернення!


Can't send form.

Please try again later.

 • Які двері ви пропонуєте?

  У нас ви можете замовити двері від економ до преміум сегменту провідних виробників Італії та України

 • Скільки чекати на двері під замовлення?

  Замовлення на складську программу готуються 5 двнів для дверей у стандартих розмірах. На індівідуальні вироби строк підготовки замоленнь складає 45-90 днів.

 • Чи можливо обміняти двері якщо не підходять?

  If you are not satisfied with your purchase, you can return it within 30 days for a full refund. Please contact our customer service team for more details.

 • Як отримати спеціальну знижку?

  Постійно діють знижки для фахівців у галузі будівництва та дізайну. Також є акційні пропозиції.

 • Як саме здійснюється гарантіийний обмін?

  Зверніться до нас з запитом на обмін - ми запропонуємо комфортні для вас варіанти заміни. Головне це зробити до встановлення та початку використання виробів.

// 02. //

Локації

Завітайте до нас!

Illustration

Офіс - Одеса

+3 (068) 558 83 63 a%40ecnaniflberoporte.com.ua

вулиця Толбухіна, 135, Одеса, Одеська область, Украина, 65080

Illustration

Шоурум - Одеса

+3 (050) 950 69 18 au.moc.etroporebla%40selas

вулиця Толбухіна, 135, Одеса, Одеська область, Украина, 65080

Illustration

Склад - Одеса

+3 (050) 950 69 18

Балтська дорога, 15, Одеса, Одеська область, Украина, 65000

Умови гарантії

● Товари, куплені в нашому магазині, підпадають під гарантію на протязі від одного року до п'яти років з дати покупки.

 Якщо будь-який товар придбаний у нашому магазині має виробничий дефект, ми безкоштовно замінимо його.

● Якщо будь-який товар, придбаний у нашому магазині, буде пошкоджений внаслідок нещасного випадку або звичайного зношення, ми проведемо ремонт виробу за плату.

 Ми залишаємо за собою право відхилити заявку на гарантійне обслуговування або повернення, якщо буде встановлено, що пошкодження предмета сталося в результаті неналежного використання або недбалості.

Умови повернення

● Повернення приймаються нашим магазином протягом 30 днів з дати постачання. Усі повернуті товари повинні бути у своєму оригінальному стані, включаючи всю оригінальну упаковку.

● Клієнти несуть відповідальність за витрати на повернення вантажу та за забезпечення безпечного упакування товару для транспортування.

● Ми залишаємо за собою право відмовити у поверненні будь-якої продукції, яка не відповідає нашим умовам повернення. Вартість доставки не підлягає поверненню.

 Повернення коштів буде здійснене у формі, в якій була здійснена оплата. Будь ласка, дайте нам 5-7 робочих днів для обробки повернення коштів.

Якщо вам потрібно скористатися гарантійним ремонтом або повернути товар, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом. Ми постараємося допомогти вам якомога швидше. Якщо виникнуть будь-які складнощі з вашим замовленням або оплатою, не соромтеся звернутися до нас за допомогою електронної пошти або телефону. Наша команда підтримки клієнтів працює для вас.